Joogasalien aikataulut ja Online-tunnit

Joogakoulu on käynnistänyt ryhmätunnit joogasaleilla turvaväliohjeistusten mukaisesti (1,5-2m mattovälit). Lisäksi jatkamme joitakin viikkotunteja online -muotoisesti.  Yksityistunnit ovat mahdollisia sekä online-etätunteina että joogasaleilla: lisätietoa ja varaukset täällä »

Varaa kaikki tunnit etukäteen aikataulujen Varaa-linkin kautta: Joogasalien ryhmätunnit on merkitty aikatauluun ”Avattu:” etuliitteellä, ja niihin tulee ilmoittautua viimeistään noin 3h ennen tunnin alkua, jotta näemme tuleeko tunneille tarpeeksi osallistujia.

ONLINE – tuntien online-only kertamaksut ja kortit voit ostaa täältä »
Lisäohjeita online-tunneille osallistumisesta täällä ».

 

Annankatu 29

Annankadulle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 24.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 24th

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke ja Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Taina | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2

alasali | Marke | Varaa

18:45 - 19:45

Avattu: Astanga alkeiskurssi

yläsali | Taina | Varaa

ti 25th

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 13:00

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Ursula | Varaa

14:45 - 15:45

Yksityistunti

yläsali | Taina

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Ursula | Varaa

ke 26th

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 12:45

Avattu: Astanga alkeiskurssi

yläsali | Ursula | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:45

Astanga alkeet 2/3 -kurssi

17:55 - 18:55

Astangajooga kertauskurssi

19:00 - 20:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsalin iso puoli | Anouk | Varaa

19:15 - 20:15

Avattu: Raskausajan jooga

yläsalin pieni puoli | Lisbeth | Varaa

19:15 - 20:15

Salivaraus

alasali

to 27th

06:00 - 08:30

Ashtanga Mysore Practice (workshop)

yläsali | Petri ja Wambui | Varaa

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

alasali | Marke | Varaa

08:30 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

11:45 - 12:45

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Ursula | Varaa

14:00 - 16:00

Salivaraus

alasali

14:45 - 15:45

Yksityistunti

yläsali | Taina

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:50 - 17:50

Avattu: Alkeet 1

alasali | Nea | Varaa

18:00 - 19:15

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Nea | Varaa

su 30th

07:00 - 10:30

Ashtanga Mysore Practice (workshop)

yläsali | Petri ja Wambui | Varaa

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

alasali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

alasali | Ursula | Varaa

11:00 - 13:00

Yoga of higher states

alasali | Petri | Varaa

14:30 - 15:45

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Ursula | Varaa

16:00 - 17:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

alasali | Ursula | Varaa

17:00 - 18:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsali | Anouk | Varaa

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Kolmas linja 21

Kolmannelle linjalle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 24.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tallinnanaukio 1

Itäkeskukseen et tarvitse ovikoodia. Opetus tapahtuu pienryhmissä, joten varaa tuntisi etukäteen. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 24.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 24th

16:45 - 17:45

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

18:45 - 20:00

Joogaterapia

sali1 | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Yinjooga

sali2 | Jasmin | Varaa

ti 25th
ke 26th
to 27th

17:00 - 18:15

Astanga alkeet 2

sali1 | Anna | Varaa

17:15 - 18:15

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

18:25 - 19:25

Astangajoogan alkeiskurssi

sali2 | Anna | Varaa

18:30 - 19:45

Yinjooga

sali1 | Katja | Varaa

pe 28th
Ei tapahtumia tänään
la 29th
Ei tapahtumia tänään
su 30th
Ei tapahtumia tänään

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Online tunnit

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 24.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 24th
Ei tapahtumia tänään
ti 25th
Ei tapahtumia tänään
ke 26th
Ei tapahtumia tänään
to 27th
Ei tapahtumia tänään
pe 28th
Ei tapahtumia tänään
la 29th
Ei tapahtumia tänään
su 30th
Ei tapahtumia tänään

Edellinen viikkoSeuraava viikko