Joogasalien aikataulut ja Online-tunnit

Joogakoulu on käynnistänyt ryhmätunnit joogasaleilla turvaväliohjeistusten mukaisesti (1,5-2m mattovälit). Lisäksi jatkamme joitakin viikkotunteja online -muotoisesti.  Yksityistunnit ovat mahdollisia sekä online-etätunteina että joogasaleilla: lisätietoa ja varaukset täällä »

Varaa kaikki tunnit etukäteen aikataulujen Varaa-linkin kautta: Joogasalien ryhmätunnit on merkitty aikatauluun ”Avattu:” etuliitteellä, ja niihin tulee ilmoittautua viimeistään noin 3h ennen tunnin alkua, jotta näemme tuleeko tunneille tarpeeksi osallistujia.

ONLINE – tuntien online-only kertamaksut ja kortit voit ostaa täältä »
Lisäohjeita online-tunneille osallistumisesta täällä ».

 

Annankatu 29

Annankadulle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 31.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 31st

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 10:45

Äiti-vauva jooga

alasali | Nea | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

11:00 - 11:45

Äiti-vauva jooga

alasali | Nea | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke ja Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Taina | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2

alasali | Marke | Varaa

ti 1st

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 13:00

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Ursula | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Ursula | Varaa

19:00 - 20:15

Avattu: Yinjooga & mindfulness

yläsali | Onerva | Varaa

ke 2nd

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 12:45

Avattu: Astanga alkeiskurssi

yläsali | Ursula | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:45

Avattu: Alkeet 2

alasali | Saija | Varaa

17:55 - 18:55

Avattu: Alkeet 1

alasali | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsalin iso puoli | Anouk | Varaa

19:15 - 20:15

Avattu: Raskausajan jooga

yläsalin pieni puoli | Lisbeth | Varaa

19:15 - 20:15

Salivaraus

alasali

to 3rd

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

11:45 - 12:45

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Ursula | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:50 - 17:50

Avattu: Alkeet 1

alasali | Nea | Varaa

18:00 - 19:15

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Nea | Varaa

19:10 - 20:10

Pilatesta joogeille

yläsali | Hanne | Varaa

pe 4th

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 13:00

Avattu: Terapeuttinen astanga alkeet 1

yläsali | Wambui | Varaa

16:00 - 18:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

la 5th

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Varaa

10:25 - 11:40

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Varaa

11:50 - 12:50

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Varaa

13:00 - 16:00

Astangan alkeiskurssi

yläsali | Ursula | Varaa

su 6th

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

16:00 - 17:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

alasali | Ursula | Varaa

17:00 - 18:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsali | Anouk | Varaa

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Kolmas linja 21

Kolmannelle linjalle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tallinnanaukio 1

Itäkeskukseen et tarvitse ovikoodia. Opetus tapahtuu pienryhmissä, joten varaa tuntisi etukäteen. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 31.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 31st

16:45 - 17:45

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

17:30 - 18:30

Raskausajan jooga

sali1 | Saija | Varaa

18:45 - 20:00

Joogaterapia

sali1 | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Yinjooga

sali2 | Jasmin | Varaa

ti 1st

17:05 - 18:25

Alkeismysore & mysore

sali1 | Elina | Varaa

ke 2nd

17:00 - 18:00

Astangajoogan alkeiskurssi

sali1 | Anna | Varaa

18:10 - 19:25

Astanga alkeet 2

sali1 | Anna | Varaa

to 3rd

17:00 - 18:15

Astanga alkeet 2

sali1 | Anna | Varaa

17:15 - 18:15

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

18:25 - 19:25

Astangajoogan alkeiskurssi

sali2 | Anna | Varaa

18:30 - 19:45

Yinjooga

sali1 | Katja | Varaa

pe 4th
Ei tapahtumia tänään
la 5th
Ei tapahtumia tänään
su 6th
Ei tapahtumia tänään

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Online tunnit

Edellinen viikkoSeuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta 31.08.2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
ma 31st
Ei tapahtumia tänään
ti 1st
Ei tapahtumia tänään
ke 2nd
Ei tapahtumia tänään
to 3rd
Ei tapahtumia tänään
pe 4th
Ei tapahtumia tänään
la 5th
Ei tapahtumia tänään
su 6th
Ei tapahtumia tänään

Edellinen viikkoSeuraava viikko